Sayfalar

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Çocuklarımız;    

En samimi dualarımız

En iyi planlarımız

En güzel yarınlarımız

Her günün sabahında sımsıcak bir bakışa, onlara hayatı öğretecek şevkatli ellere yol alır çocuklarımız.

Emir Anaokulu çocuklarımıza bir eğitim yuvası hazırlarken, çocuk psikolojisi,ruhu ve gelişimine uygun olmasına özen göstermiştir 300m²

Açık oyun bahçesi ve 400 m² kapalı alanı,  ısı yalıtımlı  duvar ve pencereleri , ferah geniş sınıfları , dikkat dağıtmayan çocuk psikolojisine uygun  renk duvar seçimi ,      kapalı oyun salonu ve geniş koridorları ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.Okulumuzda çocuk merkezli , öğrenmeye  dayalı , farklı yaklaşımları kaynaştırarak zenginleştirilmiş verimli bir eğitim programı  uygulanmaktadır.Emir Anaokulu olarak  Türkçe dil etkinliği,el becerisi,matematik çalışmaları,serbest zaman etkinliği,müzik ,sanat etkinlikleri,Kuran-ı Kerim dersleri ve ahlaki derslerle çocuklarımızın eğitim yaşamına sosyal ve zihinsel yönden  hazır olacak beceri ve tavır kazandırıyoruz.Çocuk demek yaşam enerjisi demektir.Toplum ve aile bu enerjiden sadece mutluluk ve neşe devşirmemeli.Bu enerjiden düşünceye ,sanata,teknolojiye, kültüre , milli ve manevi duygulara katkıda bulunacak şekilde yaranılmalı.Nitekim biz Emir Anaokulu olarak  bu amaç doğrultusunda özel yeteneklerini keşfederek eğitim ve faaliyet göstermekteyiz.Biz bir aileyiz. Sorumluluğu sizinle birlikte  paylaşırken , eğitim programımızda birlikte hareket etmeyi planlıyoruz.

 

Vizyonumuz

Çocuklarımızın görerek, öğrenerek,yaparak, yazarak keşfettirmeyi sağlarken,akıl yürütme yeteneğinizi geliştirerek özgüvenli çocuklar yetiştiriyoruz.

Bir çocuğu kazanmamın dünyaya ve topluma bir insan kazandırmak anlamına geldiğini biliyoruz. Sizin çocuklarınıza kazandıracağınız dünya, bizim çocuklarımızla yaşayacağımız dünyayla aynı. Ve şunuda biliyoruzki çocuklarımız için Emir Anaokulu;ebeveynlerinin gönül rahatlığıyla emenet ettikleri sıcacık,sevgi dolu bir yuvadır.

 

.